آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۰۵:۵۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
برانکو: باید مقابل الدحیل صبور باشیم/ ضعیفتر از حریف نیستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌خواهیم از بازی با الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا لذت ببریم.

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی برگشت فردا دوشنبه پرسپولیس مقابل الدحیل قطر در ورزشگاه آزادی در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس فدراسیون فوتبال گفت: خیلی خوشحال هستیم که در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم. افتخار بزرگی برای فوتبال ایران است که دو تیم ایرانی در این مرحله هستند. انتظار یک نمایش فوتبالی در استادیوم پر از جمعیت داریم. همگی می خواهیم از این بازی لذت ببریم.

وی تاکید کرد: فردا نیمه دوم بازی خودمان را مقابل الدحیل انجام می دهیم. در بازی رفت خوب و محکم بازی کردیم و نشان دادیم به هیچ وجه ضعیف تر از الدحیل نیستیم. اما طبیعی است کار خیلی سختی داریم. ضمن اینکه باخت یک بر صفر امیدوار کننده است تا جبران کنیم. به نظرم اگر بازی رفت را ما می بردیم یا مساوی می کردیم باز هم مهم نبود چون باید در بازی برگشت هم می بردیم.

برانکو درباره شناخت خود از الدحیل افزود: انها هشت ملی پوش دارند و کاپیتانشان هم از بند مصدومیت رها شده است. ما باید صبورانه و با هوش فراوان بازی کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت این تیم خاطرنشان کرد: سیامک نعمتی را نداریم. حسینی و ماهینی و رسن هم مصدوم بودند. اما آنها به این آسیب دیدگی ها توجه نکردند و بازی خواهند کرد.

ادامه دارد...

کد خبر 7911
منبع خبر : خبرگزاری مهر