آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۳۵:۱۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
پیوستن «ادن آزارد» به جمع ستارگان بزرگ چلسی

ادن آزارد بلژیکی که در بازی اخیر تیم چلسی مقابل کاردیف سه گل زد و سهمی بزرگ در بازگشت تیمش داشت به جمع ستاره‎های بزرگ این تیم از نظر تعداد هت‎تریک پیوست.

به گزارش خبرگزاری مهر، هت‌تریک ادن آزارد در کاردیف باعث شد وی به جمع بازیکنانی اضافه شود که جزو بزرگان تیم هستند، بازیکنانی مانند فرانک لمپارد، دیدیه دروگبا و جیمی فلوید هسلبنک.

ستاره بلژیکی در دیدار تیمش در روز شنبه یکی از بهترین‌های زمین بود. تیم چلسی در این بازی ابتدا از حریف عقب افتاد و بعد توانست به بازی بازگردد، آن هم با عملکردی فوق‌العاده. در نهایت هم چلسی توانست به برد ۴ بر یک برسد. اما در این برد ستاره بی‌چون و چرای چلسی آزارد بود که توانست برای دومین بار برای آبی‌های لندن هت‌تریک کند.

اولین هت‌تریک او مربوط به فوریه ۲۰۱۴ و بازی مقابل نیوکاسل بود. در نتیجه با گل‌هایی که در بازی آخر چلسی زد تبدیل به چهارمین بازیکنی شد که توانسته بیش از یک بار برای تیم هت‌تریک کند. ضمن اینکه آزارد توانست تعداد گل‌های زده‌اش در تیم در این فصل را به عدد ۵ برساند. همچنین تعداد کل گل‌های زده‌ این بازیکن برای تیم هم به عدد ۹۴ رسیده است و با این آمار در جمع ۱۰ بازیکن برتر چلسی از نظر تعداد گل زده قرار گرفته است. گل شماره ۹۴ این بازیکن در سیصد و پنجمین بازی‌اش برای آبی‌های لندن زده شد، در هفتمین فصل حضورش در تیم.

کد خبر 7934
منبع خبر : خبرگزاری مهر