آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۲۵:۰۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
اولیایی:می‌خواهند بااظهار نظر درفوتبال برای خود نامی دست وپا کنند

مدیرعامل سابق استقلال گفت: پیشنهاد من به رئیس فراکسیون ورزش مجلس این است که در جلسه‌ای با حضور رئیس فدراسیون فوتبال درد دل های اورا بشنوند.

سید محمد کاظم اولیایی در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره بحث بازنشستگی مدیران و حضور در فدراسیون ها عنوان کرد: متاسفانه فضای جذاب و دلنشین فوتبال برای بسیاری از افراد محملی است جهت کسب شهرت و مطرح کردن خود. به ویژه امروز که فوتبال ملی موفقیت های زیادی را کسب کرده، بهترین فضا برای این دسته از  افراد است. این غریبه های فوتبال می‌خواهند با مطرح کردن خود توسط فوتبال و بیان اظهار نظرهای غیرتخصصی نامی دست و پا کنند.

وی ادامه داد: خطابم به این آقایان این است که دست از این رویه شان بردارند. قانون ضابط مخصوص به خود را دارد و قرار نیست همه پیرامون بازنشستگی افراد اظهار نظر کنند. اگر فردی بازنشسته است توسط قانون موضوع اجرایی می شود و قرار نیست افراد دیگری خارج از حوزه مسئولیت شان اظهار نظر غیرتخصصی کنند. ما نباید به دست خود فوتبال را تعلیق کنیم. از برخی اظهارات کاملا متعجب و متاسفم.

مدیرعامل پیشین استقلال خاطرنشان کرد: امروز وظیفه داریم از نگاه سطحی خودداری کنیم و بر اساس منطق به بحث بپردازیم. بدون شک فدراسیون فوتبال قطعا عملکرد بسیار مثبتی داشته و این صحیح نیست که در آستانه یک رویداد بزرگ مثل جام ملت های آسیا اینطور مورد هجمه قرار بگیرد.

اولیایی خاطرنشان کرد: پیشنهاد من به رئیس فراکسیون ورزش مجلس این است که در جلسه‌ای با حضور تاج دردهای او و در واقع زخم های دل او را بشنوند و بداند در آستانه جام ملت ها با دست خالی و با ارز غیردولتی دارد تیم ملی را مهیای حضور در این مسابقات می کند. شخصا به تابش که می دانم دغدغه فوتبال را دارد پیشنهاد می دهم این جلسه را هر چه سریعتر برگزار کند تا مشکلات واقعی فوتبال توسط مدیرانش مطرح شود.

کد خبر 7943
منبع خبر : خبرگزاری مهر