آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۵۸:۵۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷
همایش امر و به معروف و نهی از منکر در بوشهر به روایت تصویر

همایش ارتقا سلامت اجتماعی و اداری با محوریت امر و به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، همایش ارتقا سلامت اجتماعی و اداری با محوریت امر و به معروف و نهی از منکر و  تجلیل از خانواده شهید حسن گورکی شهید امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر ظهر امروز برگزار شد.

در این همایش  رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حکومت اسلامی ایران  حکومتی دینی - اسلامی و منطبق با ولایت فقیه است اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب مورد توجه بوده است.

حمید رضا حاجی بابایی به ترفندهای دشمنان و آمریکا پرداخت و با اشاره به ناکامی آنان افزود: آمریکا و دشمنان نظام با فشار اقتصادی و مذاکره برجام می‌خواهند از  ایران امتیاز بگیرند اما با استقامت ملت ایران در اجرای نقشه خود ناکام می‌مانند.

امام جمعه بوشهر نیز فریضه امر به معروف و نهی از منکر را از واجبات دین اسلام عنوان کرد و گفت: از مصادیق مهم این فریضه مهم الهی در ادارات تسریع و تسهیل امور مردم است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمنان در طی 40 سال گذشته فشارهای تحریمی و تهدیدی بسیاری برای براندازی نظام بر ما وارد کرده‌اند تصریح کرد: برای مقابله با این تهدیدات باید در هر کجا و هر منصبی که هستیم جهادی عمل کنیم.

دراین همایش از خانواده شهید حسن گورکی نخستین شهید امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر تجلیل شد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 7947
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم