آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۸:۰۰:۰۶
امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/21 - ۰۲:۴۱:۲۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
خط نشان گنج‌زاده برای رقبای جهانی/ طلای دیگر در کارنامه سجاد

کاراته‌کای سنگین وزن تیم ملی کشورمان با برتری مقابل رقیب گرجستانی خود درمبارزه پایانی لیگ جهانی، برای مدعیان خود در رقابتهای جهانی خط و نشان کشید.

به گزارش خبرنگار مهر، پرونده کاراته کاهای ایران در ششمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی با یک طلا و دو برنز بسته شده بود. سجاد گنج‌زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم آخرین کاراته‌کای ایران بود که برای کسب مدال طلا در مبارزه پایانی به مصاف «آرکان گوگیتا» از گرجستان را شکست داد و به نشان طلا دست پیدا کرد. گنج زاده ۱۶ ماه قبل در دیدار نهایی کاراته وان دبی، این گرجستانی را شکست داده بود

 وی روز گذشته پس از یک دور استراحت، «برایان ارر» از آمریکا، «آلپ ارسلان یامان اوغلو» از ترکیه، «هریلند نیشوچی» از کوزوو  و «آنجلو وسیچ» از کرواسی را شکست داد و به دیدار نهایی راه پیدا کرد. 

گنج زاده با در اختیار داشتن طلای قهرمانی ۲۰۱۶ جهان، سال ۲۰۱۸ را طلای کاراته وان پاریس آغاز کرد و در ادامه طلای تیمی قهرمانی آسیا و طلای بازیهای آسیایی را کسب کرد. وی که برای دفاع از عنوان قهرمانی جهان خود آماده می شود با کسب طلا در برلین برای همه رقبا خط و نشان کشید. 

برای کاراته ایران در این دوره از مسابقات گنج زاده یک طلا، مهدیزاده و پورشیب دو برنز کسب کردند. نگین باقری، مجید حسن نیا، هامون درفشی پور، سعید احمدی، بهمن عسگری، طراوت خاکسار و مهدی خدابخش هم با قبول شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شده بودند. 

کد خبر 7954
منبع خبر : خبرگزاری مهر