آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۲:۱۹:۱۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
بوشهر|مشارکت شهرداری آب‌پخش دشتستان در کمک به دانش آموزان بی بضاعت

شهردار آب‌پخش دشتستان با تاکید بر فراهم شدن امکانات در سال تحصیلی جدید گفت: برای تامین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند آب‌پخشی تدابیر ویژه اندیشیده شده است.

به گزارش خبرنگار تسنیم از دشتستان، بخشدار آب پخش عصر امروز در نشست شورای اداری  با تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید اظهار داشت: تقارن این مناسبت‌ها، نوید بخش اتحاد و همبستگی بیشتر ملت عزیز ایران و پیشرفت همه جانبه و اقتدار بیش از پیش ایران اسلامی است.

علی مردانلو با اشاره به برگزاری جشن عاطفهها تصریح کرد : جشن عاطفهها، همه ساله در آستانه سال تحصیلی جدید در سراسر کشور برگزار میشود و بسیار اقدام ارزشمندی است و همه مردم باید به دانش آموزان نیازمند برای آغاز سال تحصیلی و خرید مایحتاج خود کمک کنند.

وی با قدردانی از مشارکت خیران در رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند گفت:ان‌شالله مجموعه ادارات و نهادهای دولتی و  خیران آبپخشی حضور گستردهای در این کار خداپسندانه دارند.

وی تاکید کرد: آمادگی نهادها برای بازگشایی مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید هماهنگیهای لازم صورت گرفته و همه ادارات و نهادهای این منطقه برای برگزاری باشکوه بهار تعلیم و تربیت آمادگی کامل دارند.

شهردار آب پخش نیز از آمادگی شهرداری برای همکاری و تعامل با آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی خبر داد و افزود: در آستانه بازگشایی مدارس اقدامات گستردهای برای آماده سازی شهر در این ایام در دستور کار  قرار گرفته است.

اعظم صمصامی با تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی بر توجه به آموزه‌های قیام عاشورا تاکید کرد و گفت: قیام امام حسین(ع) درس آزادگی، هفته دفاع مقدس درس شجاعت و در مقابل بیگانه ایستادن و اعتماد بنفس و خودباوری و آغاز سال تحصیلی نیز درس تلاش و کوشش بیشتر برای اعتلای میهن،تحصیل علم و تهذیب نفس به ما میدهد.

شهردار آب پخش دانش آموزان را آینده سازان این مملکت دانست و تاکید کرد: آغاز سال تحصیلی و ماه مهر، سنبل نشاط و سرزندگی نسل جوان و نوجوان کشور است و همه باید دست به دست هم دهیم و آغاز بهار تعلیم و تربیت را باشکوه برگزار کنیم. 

صمصامی خاطرنشان کرد: در راستای تعامل با آموزش و پرورش اقداماتی مثل شستشوی مدارس شهر، خط کشی عابر پیاده جلوی مدارس که در روزهای آتی و در ساعات کم ترافیک و ایجاد موانع جلوی مدارس و نصب سطل زباله انجام شده و برخی مقدمات آن فراهم شده و قبل از شروع سال تحصیلی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر توجه به مشکلات دانش‌آموزان نیازمند افزود: برای تامین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند آب‌پخشی تدابیر ویژه اندیشیده شده است.

رئیس دانشگاه آزاد آب پخش نیز با اشاره به  آغاز فعالیت این مرکز آموزش عالی بیان کرد: دانشگاه آزاد آب پخش با 15 رشته سال تحصیلی جدید را آغاز میکند.

عبدالحسین رئیسی افزود: در سال تحصیلی جدید 700 دانشجو ثبت نام کردهاند و تلاش ما ارائه بهترین خدمات به این عزیزان است.

وی تامین امکانات مورد نیاز دانشجویان را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: تلاش کردهایم بهترین اساتیدرا برای تدریس انتخاب کنیم و از لحاظ امکانات نیز وضعیت مناسبی بر دانشگاه حکم‌فرماست و انشاالله بهتر می‌شود.

انتهای پیام/ش

کد خبر 8051
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم